Card image

Jagódki

Jesteśmy Jagódki. W naszej grupie jest sporo chłopców i trochę mniej dziewczynek. Jesteśmy bardzo pracowici i zdolni. Gramy świetnie na instrumentach, ładnie rysujemy, mamy też matematycznych geniuszy i super sprawnych sportowców. Lubimy też dużo i głośno mówić. Często mamy coś ważnego do powiedzenia. A pani Marzenka słucha uważnie i cierpliwie. W naszej grupie jest zawsze bardzo wesoło bo lubimy żarty.

Tematyka kompleksowa (czerwiec)

1. Wszystkie dzieci nasze są
  2. Spotkanie z egzotycznymi zwierzętami
  3. Na naszym podwórku
  4. Wakacyjne podróże, te małe i te duże.

Zamierzenia dydaktyczno-wychowawcze

1. Uświadomienie dzieciom, że każdy z nas jest inny i trzeba to uszanować.
  2. Poznawanie podstawowych praw dzieci .
  3. Rozbudzanie zainteresowania zwierzętami egzotycznymi
  4. Zachęcanie do kierowania się zasadą ograniczonego zaufania w stosunku do nieznajomych.
  5. Przypomnienie konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.
  6. Doskonalenie percepcji słuchowej – analiza i synteza słuchowa wyrazów o prostej budowie fonetycznej.
  7. Rozwijanie umiejętności sprawnego dodawania, odejmowania i grupowania elementów.
  8. Kształcenie umiejętności konstruowania gier i negocjowania.

Informacje o grupie

Nauczycielki
  • Marzanna Wrotecka
  • Beata Wawrzyniak
  • Michalina Struzik
Dyżur pedagogiczny
  • p. Marzanna
  • p. Beatka
  • p. Michalina
  • Język angielski
  • Rytmika
  • Religia

Aktualności Jagódek

Jagódki w trosce o sprawność fizyczną

Oto nieznane dotąd sprawności naszych 5- latków. Można tylko pozazdrościć takiej formy.