Zwrot nadpłaty za żywienie i opłatę za wychowanie przedszkolne ponad podstawę programową wynikającą z nieobecności dziecka w przedszkolu można uzyskać wyłącznie na podstawie złożonego wniosku o zwrot.

Zwroty będą przekazywane przelewem na wskazane przez rodzica konto osobiste.

Wnioski należy przesłać drogą elektroniczną do 05 czerwca 2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skanem wykorzystując zamieszczony wzór lub przesyłając informację zawierającą wszystkie niezbędne dane zwyczajnie drogą e-mail.

Wzór wniosku do pobrania w formacie WORD znajduje się >>>TUTAJ<<<